teine ka…

Kuigi öö-päeva tsükkel pole minu elurütmi otseselt viimased 3 päeva valitsenud on keha sellega üllatavalt tugevasti seotud. Huvitav, kas see võib olla seotud faktiga, et olen enne seda kolme päeva nii umbes seitse tuhat kakssada maganud öösiti? See küsimus jääb mind kindlasti aastateks piinama.
Eilne öö oli RÄNK. Jäin keset paanilist silmadehõõrumist magama. Hõõrumise kutsus esile tahtmine teha silmadele selgeks, et praegu pole veel õige aeg kinni olla. Tean, vägivald pole kunagi põhjendatud, kuid sõna nad selleks ajaks enam ammu ei kuulanud. Rääkimata aju poolt antud käsklustest. Hea meel on mul selle üle, et ma hange magama ei jäänud. Ka selle, peahangetriki, eesmärgiks oli vähegi turgutust leida.
Peale hommikusööki oli igasugune märk väsimusest kadunud. Meeles vaid halvad mälestused viimasele uinakule eelnenud piinarikkast kaheksast tunnist. Trallisin kekseldes läbi päeva kuni kuuene uinak läbi sai. Selge. Mental note: 6pm-6am – HELL.
Positiivseid uudiseid on siiski ka. Mul on tunne, et täna tulid esimesed uinakud ikkagi ka ära. Esimesel päeval olid värskendavad unehetked pigem sümboolsed pikutamised, silmad kinni. Täna panin vist korra-paar unenägudemaale ka.
Pole endiselt oma Projekti sisu sõnastanud. Äsja äramärgitud dokument tuleb siiski koostada. Hea meelega omaks ka mingit todo-listi moodi asja siin kusagil äärepeal, aga … jah.
Ok 10st näppi tegema…

Advertisements

~ kirjutas sleepingisoverrated &emdash; 1. veebruar, 2010.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s