teine ka…

Kuigi öö-päeva tsükkel pole minu elurütmi otseselt viimased 3 päeva valitsenud on keha sellega üllatavalt tugevasti seotud. Huvitav, kas see võib olla seotud faktiga, et olen enne seda kolme päeva nii umbes seitse tuhat kakssada maganud öösiti? See küsimus jääb mind kindlasti aastateks piinama.
Eilne öö oli RÄNK. Jäin keset paanilist silmadehõõrumist magama. Hõõrumise kutsus esile tahtmine teha silmadele selgeks, et praegu pole veel õige aeg kinni olla. Tean, vägivald pole kunagi põhjendatud, kuid sõna nad selleks ajaks enam ammu ei kuulanud. Rääkimata aju poolt antud käsklustest. Hea meel on mul selle üle, et ma hange magama ei jäänud. Ka selle, peahangetriki, eesmärgiks oli vähegi turgutust leida.
Peale hommikusööki oli igasugune märk väsimusest kadunud. Meeles vaid halvad mälestused viimasele uinakule eelnenud piinarikkast kaheksast tunnist. Trallisin kekseldes läbi päeva kuni kuuene uinak läbi sai. Selge. Mental note: 6pm-6am – HELL.
Positiivseid uudiseid on siiski ka. Mul on tunne, et täna tulid esimesed uinakud ikkagi ka ära. Esimesel päeval olid värskendavad unehetked pigem sümboolsed pikutamised, silmad kinni. Täna panin vist korra-paar unenägudemaale ka.
Pole endiselt oma Projekti sisu sõnastanud. Äsja äramärgitud dokument tuleb siiski koostada. Hea meelega omaks ka mingit todo-listi moodi asja siin kusagil äärepeal, aga … jah.
Ok 10st näppi tegema…

Advertisements

~ kirjutas sleepingisoverrated &emdash; 1. veebruar, 2010.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s