pip,pip,piiiii….

I was… in love within albino
her lack of pigment seemed like fun.
[…]
then one day, it snowed real hard
and she disappeared….

by S. Lynch

Graafik, mis näitab viimaste päevade külastuste arvu päevade lõikes näeb välja nagu äsjasurnud olevuse EKG. Paar viimast hüpet ja siis stabiilne pinisev surm. Ilus. Põrgus näeme, rsk!
Ei teagi, kuidas sellesse suhtuda.
Asju korrastades sattusin peale esimesele Arvuteooria paktikumi konspektile. Tsitaate ühe tundmatu saatusekaaslase suust:

  • “Esimene lahendus on nagu… eee… luuletus”
    – “teine nagu romaan?” Autor esitles kahte uut tõestusmetoodikat matemaatikas – luuletuse- ja pildiga tõestamist. Härra praktikumijuhendaja talle selle eest punkte ei andnud, KUIGI üks, pilt nimelt, isegi puutus teemasse.
  • “Mind jäi nagu piinama see mõte, et kui sul on vaja jaotada 6 kana viite puuri siis ilma, et kusagil puuris kaks kana koos oleksid ei saa.” Seletus ühele lahenduskäigule, mille eest Autor punkte ei saanud. Seletuse eest härra praktikumijuhendaja talle punkte ei andnud.
  • “Kuna see võrdus kehtib, siis nüüd tuleb mingi arutluskäik ja ongi!” – Olles ise õnnelik ülesande lahendamise pärast. Punkte härra praktikumijuhendaja SELLE eest millegipärast ei andnud.
  • On selge, et kui inimene, üks kõik kui tugev, matemaatikaga piisavalt kaua tegeleb läheb ta segi. – Minu enda mõte praktikumi lõpus lehe servale kritseldatuna.

To be continued…

Just praegu koputati uksele…
“Öö, meil on õli otsa saanud. Saaksite äkki laenata.”
– “Öööö…õli müüakse poes. Mine osta. Ja too meile siis see pudelitäis ketšupit ja majoneesi ka, mis sa viimase kuu aja jooksul oled nahka pistnud.”
… oot, ei… ma ei öelnud seda. Ütlesin:
“Pff.. muidugi saab. Pane pärast kappi tagasi ka.”

No MINA nt ei saa lihtsalt kuri olla rumalate inimeste peale. Ükskõik, mis nad teevad – nad pole selles süüdi. Nad ei anna endale aru. Nad ei mõtle oma tegude üle järele, ega ette. Nad ei mõtle kellegi peale v.a. nemad ise. Tore eluviis, aga kui sa terved päevad üksikuna ühikatoas istud siis ilmselgelt pole see parim variant. Sattusin vestlusesse ühega neist peale pikemat üksteisest möödarääkimist. Tema:
“No saaks ma aru, kui sul oleks 30 eeku päevas toidu peale kulutada…”
– “Oot… 30 eeku päevas? 30 päeva… see teeb 900? Mul ONGI nii palju!?”
“Amh. Siis ma saan isegi probleemist aru.”
TÜRA, MIDA SA SIIS ARVASID? ET MA OLEN MINGI FCKING MILJONÄR V? KUI OLEKSINGI, KA SIIS MA EI OSTAKS SEDA PIIMA SULLE SINNA KÜLMKAPPI, MISSIIS, ET SEE 3 EEKU/PAKK MAKSAB!!!
AARGH… kuidas sa teed seda inimesele selgeks, kes arvab, et ühikatoa üürilepingus on sees, et kõik ühika nelja seina vahel on ühiskasutuseks ning kui koristad kasutab kurat seda ära ning varastab sult hinge. KÕIK SÕNAD!

Njah, lähen võtan ühe ölle…
To be continued teema jätkub järgmises postituses… või ülejärgmises… või…

Advertisements

~ kirjutas sleepingisoverrated &emdash; 4. märts, 2010.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s