sita(meta)foor ———[OOO]

Mul ei ole lihtsalt mingit kirjutamissoont. Asjad ei taha välja tulla eriti. Ja pressida ka ei taha. Kuuldavasti pidi “lihas” lõdvaks minema, kui paar komapromilli, või nii, sees. Nüüd on ka see ära proovitud. Mõndasid see aitab. Minupuhul… no otsustage ise, püüan tsenseerida nii vähe, kui võimalik – st eemaldan ainult kõige hullema porno ikkagi:

Sitt. Pask.[Tüüpiline, kui alustada ei oska kusagilt siis pane inspiratsiooniks kirja paar tabavat kakasünonüümi – stimuleerib väljaheiteosakonda.] Seest olen kuldne juba kuue eest, Vähemalt kahepealte. Vennaga. Ei saa öelda, et halb oleks olla või midagi, aga hea ka pole[Ilmselgelt oleks tahtnud ropsida tegelt.]. Keegi, […], kes ei tohiks, ideaalis, minu peale kunagi solvuda(sest vaadake, ma olen lihtsalt nii ideaalne), on seda teinud. Juhtub muidugi, Shit, nagu ikka, happens – endiselt on kõik meist liigist Homo Sapiens. Homo “Sittuv” Sapiens, Kunagi, heal päeval saame kõik üle ja elame edasi. Kena. Kena…
Tegelikult tahtsin rääkida valikutest. Nende tegemisest. Viimasel ajal on tulnud paljud inimesed välja oma valikutega, mis on pasad… Miks on pasad? Sest nad pole mõelnud nende peale korralikult enne seda, kui konkreetsed valikud juba tehtud. Jobid. Miks pole mõelnud? Ei tea, tõesti ei tea. Kui ikka enamus kaasvõitlejaist langevad, mõtled isegi, et ka sinu lõpp on tulnud. Heidad pikali ja ootad rahulikult surma. Elu lõpuni – mis, muidugi, ei ole kaugel.
Aga mille krdi pärast? MUL on käed, jalad veel otsas – suudan võidelda. Veel viimase piisani, suudan. Sittagi ma suren. Teen neile selle nii raskeks, kui suudan. JA nüüd tekibki küsimus? Kust krdi kohast tekkis mu rinna peale mingi fcking lepatriinu? Keset, peaaegu, südatalve. Kahe täpiga.
See selleks – Küsimus oli tegelt selles, et kas peale korraliku võitlust olen ma õnnelikum, kui enne või mitte? (lepatriinu ei lähe ära.) Äkki tahab mind vallutada miski, mis ongi reaalselt parem, kui minu praegune elu? Äkki ma annaks alla ja võtaksin selle omaks? Nagu paljud teised. (Lepatriinu endiselt sagib ringi mu rinnal. Perv.) Ei – mina nt pole harjunud niiiii kergesti alla andma. Vabandan, võib-olla tõesti pole ma lihtsalt piisavalt teadlik oma tunnetes – ei saa aru oma sittadest valikutest alles siis, kui on juba hilja[(!) MITTE olle]. Aga allaandmine kaalub üles kõik mugavuse, mis ma saaks kui ma lihtsalt loobuks. Loobuks kõigest, võtaks vabalt, laseks lebo, oleks niisama. (Lepatriinu lihtsalt ronib püksi. Perv. Ilgelt PERV. OOT. Nüüd õnneks lendas käele.) Tõesti. Oleks lihtne loobuda. Kas on mõtet? Äkki ikkagi lihtsalt on raske? Peabki olema. Vastasel juhul näitaks see pinge puudumist, Fakti, et ma ei anna endast isegi mitte piisavalt palju, et tunda väikestki pingutust. Mõtetu. Kust läheb piir? Keegi ei tea…
Oleks veel asju rääkida, kuid […] Kurat, see pole ka normaalne. Ma pole normaalne.[…]

Nii… Olen kaua tahtnud valikutetegemisest mingit oma arvamust välja öelda. Kahjuks on minu mõtted nagu ühekordsed papist taldrikud(winny puhhiga, jess) – kui olen ühe korra asjad valjusti läbi arutanud, siis aitab need koos ketšupi ja viimase kartulisalatitükiga, mida plastikust kahvel haaramast keeldus, ainult lõkkesse visata. Ja neid asju ON juba korra arutatud – kahjuks või õnneks.
Peale seespidist kuldamist oli muidugi vaja võtta ette kõige suurem katsumus, kõige raskem ülesanne. Feilimisest pole hullu midagi, sest proovimata jätmine oleks, pea homse päeva tulekuga ekvivalentse tõenäosusega, tähendanud selle teema puudutamise täielikku ärajäämist(võib olla oleks parem olnudki).
Teine väike asi, mis meelde tuli ning ON vaja ära proklameerida siin ja just siin, sest muidu lihtsalt unub ära, oli see, et mul on krdi palju sellest kirjutatud ikka erinevatesse kohtadesse, et ma sitt kirjutaja olen. Oma kirjaoskuse auto-arvustuse pean ka kindlasti nendest hulgalistest erinevatest nurkadest kokku koguma ja avaldama. Niipalju sitametafoore ei saa lihtsalt ühe asja kohta tegelt välja mõelda, veelvähem reaalselt kasutada – ma ikkagi OLEN kõikvõimas. FTW!

Advertisements

~ kirjutas sleepingisoverrated &emdash; 6. aprill, 2010.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s