III maailmasõda

Kuu on juba täis. Kiusatus oleks kontole koguda rohkemgi, aga asju teha lihtsalt nende tegemise pärast pole kunagi mõttekas tundunud. Aeg on loetud ning kui asjade tegemise eest piisavat autasu pole, kuuluvad nad ignoreerimisele(nagu minagi, aga selleni jõuan paari lause pärast, järgmises lõigus). See asi siin ON jäänud unarusse – nii oli juba eos ka määratud ja alati teada.
Asi on selles, et pole öelda midagi. Vale. OLEKS öelda, aga mitte midagi sulle, selle lugejale. Konkreetsed inimesed on küll fikseeritud ja korduvalt ka proovile pandud, aga dialoogil on kaks osapoolt(Nüüd jõudsin). Üksi ei ole enam dialoog. Tabav oleks siia kirjutada võrdlust üksi-dialoogi ja kaksi-dialoogi vahel või ülilennukat sünonüümi monoloogist, aga… ei viitsi.
Mingid Väärtushinnangud ja Eneseväärikus on alarmi põhja keeranud ning miljon küsivat veateadet jätnud nende alavääristamise kohta. Kuritarvitanud ma neid olen tõesti, aga tundus vajalik. See on haletsusväärne. Esimese Tahtmise alge tekkimisel oli alarm tegelikult väga hästi kuulda, aga see sai ülekirjutatud, Tahtmisega samas võistkonnas oleva Lootuse poolt. Alarmi valjenemisel suurenes Lootus võrdeliselt ja nii ta läks. Kuni tuli mängu juhus – silmad nägid asju. Kõrvad kuulsid. Andmed käisid läbi õnneks veel vaevu vireleva Ratsionaalsuse ning see siis selekteeris ja sildistas. Mingil määral sai pilt selgeks. Teatud Väärtushinnangutest, Eneseväärikusest, aga ka Lootusest on peale pikki lahinguid järgi, vaid varemed. Niikaua kuni esimesed kaks laatsaretis jõudu koguvad, lähen joon Ratsionaalsusega paar ölli – lepin kokku, millal atentaat Tahtmisele toimub ja pean aru, kuidas Lootuse veeni mulli või tilgutisse mürki süstida.

Advertisements

~ kirjutas sleepingisoverrated &emdash; 22. mai, 2010.

2 kommentaari to “III maailmasõda”

  1. kohe mittemidagi ei mõista…

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s